Aktualności

KOMSA Polska dystrybutorem Unify!

Wrocławski dystrybutor KOMSA Polska rozpoczął współpracę z firmą Unify - jednym z wiodących producentów telekomunikacyjnych, zapewniającym rozwiązania i usługi związane ze zintegrowaną komunikacją i współpracą (Unified Communications & Collaboration-UCC). Partnerstwo pomiędzy KOMSA Polska, a firmą Unify zostało nawiązane we wrześniu 2017 r.

Naszym głównym celem są wspólne działania na polskim rynku, które umożliwią dostarczenie przedsiębiorstwom i instytucjom narzędzi komunikacyjnych, które usprawnią komunikację w różnych kanałach lub platformach, mobilnie i w czasie rzeczywistym.

 

 

Dołącz do naszego wyjątkowego wydarzenia i zarejestruj się już dziś!

Już 6 października we Wrocławiu zorganizujemy konferencję „Zaprojektuj z nami swoją przyszłość”, na której w jednym miejscu, w jednym czasie spotkają się wiodący na rynku producenci oraz klienci z różnych sektorów sprzedaży. Ten całodniowy i bezpłatny event będzie miał formułę targów, na których uczestnicy będą mieli szansę zapoznać się z nowościami produktowymi wszystkich zaproszonych marek.

 

Snom Technology GmbH ustanowił KOMSA Polska Sp. z o.o. jako dystrybutora swoich produktów w Polsce

16 maja 2017 r. - firma Snom Technology GmbH, wiodący producent telefonów IP, ogłosiła, że wybrała firmę KOMSA Polska Sp. z o.o. jako dystrybutora swoich produktów w Polsce.

Współpraca zapewni wszystkim resellerom, dostawcom usług i klientom korporacyjnym w Polsce najlepszy dostęp do pełnego portfolio produktów Snom. 

Partnerstwo dystrybucyjne zostało wynegocjowane i sfinalizowane pomiędzy Menedżerem Kanału Snom - Jörgiem Kampersem, a Dyrektorem Zespołu KOMSA Systems- działu w firmie KOMSA Polska  - Piotrem Worobcem.

 

Kolejne spotkania informacyjne innovaphone.

Zostań Partnerem innovaphone!

Zapraszamy na kolejne spotkania informacyjne, podczas których zostaną przedstawione zalety systemu innovaphone PBX, spełniającego wymagania stawiane w środowisku biznesowym. Rozwiązania telefonii IP oraz Unified Communications innovaphone dla biznesu, które opracowane są przez inżynierów działu rozwoju, obejmują wszystkie nowoczesne funkcje niezbędne do elastycznego i skutecznego porozumiewania się.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Czekamy na Państwa zgłoszenia, ilość miejsc jest ograniczona!

 

Zabezpieczanie danych czyli wszystko na temat backupu

Poszerzamy horyzonty, rozszerzamy portfolio, a tym samym poznajemy nowe, ciekawe obszary. Tym razem pogłębiamy temat backupu. To wszystko za sprawą naszego nowego Partnera – firmy Xopero.

 

innovaphone spotkanie informacyjne w Warszawie.

Czy Państwa klienci końcowi szukają obecnie nie tylko systemu telefonicznego, ale przede wszystkim inteligentnego i innowacyjnego rozwiązania komunikacyjnego, dzięki któremu pracownicy stają się bardziej elastyczni i mobilni?

innovaphone AG oferuje taką właśnie platformę komunikacyjną dla biznesu: innovaphone PBX,telefony IP,bramki VoIP,aplikacje Unified Communications,WebRTC,Security.Zapraszamy do zapoznania się z nowoczesną technologią, najnowszymi rozwiązaniami komunikacyjnymi systemu innovaphone PBX oraz programem partnerskim, który ułatwi Państwu dobranie korzystnego modelu współpracy. Naszym Partnerom oferujemy profesjonalne wsparcie na wszystkich etapach realizacji projektu.

 

KOMSA Systems Polska wraz z Alcatel-Lucent Enterprise zapraszają na webinarium.

Systemy telekomunikacyjne zoptymalizowane pod rynek hotelowy

Zapowiedź webinarium:
Rynek hotelarski potrzebuje producenta, który będzie potrafił zaoferować zaawansowane rozwiązania pozwalające gościom na spersonalizowane usługi telekomunikacyjne i sieciowe, a jednocześnie przynoszące pozytywne, namacalne korzyści biznesowe w postaci niższych kosztów. Rozwiązania oferowane przez Alcatel-Lucent Enterprise stanowią odpowiedź na tę potrzebę.

Udział w webinarium jest całkowicie darmowy.
Zapisy oraz więcej informacji w zakładce: SZKOLENIA.

 

ALE wyróżniło KOMSA SYSTEMS jako "Dystrybutora Roku”.

W dniach 31 stycznia-2 lutego, w warszawskim hotelu Marriott, odbyła się konferencja Connex2017, na której Alcatel-Lucent Enterprise (ALE) wyróżnił Komsa Systems jako Dystrybutora roku.

KOMSA Systems okazała się być przekonującym partnerem, poprzez liczbę nowych Resellerów, których zdobyła w ubiegłym roku.  Również wielkość wspólnie przeprowadzonych akcji marketingowych, jak i kompletność oraz jakość oferowanego portfolio produktowego, wpływają, według  ALE, na pozytywne opinie Komsa Systems jako najlepszego dystrybutora. 

 

Yealink CP860 - telefon do telekonferencji

Wyobraźmy sobie sytuację, kiedy Wy lub Wasz pracownik macie ważnego kontrahenta na drugim końcu świata, z którym musicie omówić warunki współpracy lub chcecie przedstawić mu konkretną ofertę. Potrzebujecie do tego sprzętu, który to umożliwi  (...)

 

KOMSA Systems Polska ma w swoim portfolio nowego partnera.

Firma ONLINE USV-Systeme AG została założona w 1988 roku w Niemczech i jest wiodącym producentem zasilaczy UPS. Siedziba główna mieści się w Monachium. Firma współpracuje z ok.15 partnerami dystrybucyjnymi oraz posiada ponad 3500 punktów sprzedaży w całej Europie. 

 

Nowe możliwości w Nowym Roku- dzięki innovaphone!

Innovaphone wkrótce opublikuje podgląd wersji 13r1 z platformą App, która będzie obsługiwana przez urządzenia z wersją Beta 12r2.   (...)

 

OmniAccess Access Point 1101 - idealne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw

Prezentowany punkt dostępowy (AP) stworzono z myślą o zapewnieniu łączności bezprzewodowej o wysokiej przepustowości i bezproblemowym użytkowaniu. Zaprojektowany, aby zapewnić przyjazny oraz intuicyjny interfejs, a tym samym zadowolenie usługobiorcy. Dlatego to urządzenie jest (...)

 

Nowe rozwiązania Alcatel-Lucent - Rainbow™

W listopadzie 2016 r. ALE ogłosiła dostępność Alcatel-Lucent Rainbow™, platformy komunikacyjnej nowej generacji działającej w chmurze, która łączy użytkowników biznesowych, kontakty biznesowe i systemy. Dzięki temu praca przedsiębiorstwa wykracza poza granice korporacji, a pracownicy i ich partnerzy mogą być bardziej produktywni (...)

 

innovaphone Widgets – Call me Button

Chcemy zaprezentować jedną z nowości firmy innovaphone - Widget – Call me Button. Koncepcja uruchomienia opcji „Call me Button” powstała z myślą polepszenia kontaktu użytkownika z konkretnym odbiorcą (...)

 

KOMSA Systems Polska rozszerza ofertę rozpoczynając współpracę z BinTec Elmeg!

bintec elmeg GmbH jest oddziałem Grupy Teldat, która ma swoją siedzibę w Madrycie. Dostarcza zintegrowane rozwiązania komunikacyjne dla przedsiębiorstw w całej Europie. Firma jest zlokalizowana w Nurembergu (Niemcy), gdzie zatrudnia blisko 150 pracowników na terenie kilku europejskich miast (...)

 

KOMSA Systems Polska rozszerza ofertę o LANCOM Systems

Jako niemiecki producent rozwiązań sieciowych, LANCOM Systems koncentruje się na bezpiecznych, niezawodnych i trwałych rozwiązań infrastrukturalnych dla rynku B2B.
U podstaw filozofii firmy jest zaufanie (...)

 

Zyxel w ofercie KOMSA Systems Polska

KOMSA Systems Polska wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, oferuje sprzęt, który pozwala na dotarcie do każdego typu przedsiębiorstw, spełniając wymagania nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Rozpoczęcie współpracy z firmą Zyxel sprawia, że nasza oferta będzie jeszcze bardziej kompleksowa (...) 

 

Go Hospitality

„Go Hospitality” jest to program sprzedażowy stworzony przez ALE dedykowany do rynku małych i średnich przedsiębiorstw. Ma na celu rozwój małych i niezależnych hoteli w kierunku poprawy zadowolenia klientów oraz kontroli kosztów i wydajności pracowników. (...)

 

Partnerstwo innovaphone i Sennheiser

innovaphone AG, niemiecka firma z Sindelfingen, specjalista w dziedzinie rozwiązań dla profesjonalnej komunikacji biznesowej ogłosiła dzisiaj interoperacyjność swoich produktów z zestawami słuchawkowymi i zestawami głośnomówiącymi firmy Sennheiser. Wszystkie telefony IP innovaphone są kompatybilne z zestawami słuchawkowymi i zestawami głośnomówiącymi Sennheiser. (...)

 

Access Point 1101

W ofercie ALE pojawi się nowy, niezwykle wydajny punkt dostępowy (AP) - OmniAccess Access Point 1101. Jest to wielofunkcyjny punkt dostępowy stworzony z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. (...)

 

Najbardziej zaawansowany i wszechstronny przełącznik w branży w bezkonkurencyjnej cenie

Eksplozja urządzeń i aplikacji mobilnych wprowadziły ogromne zapotrzebowanie na rozwój sieci wewnętrznej klientów. Aby zapewnić jak najlepszy user experience użytkowników w bezpiecznym środowisku, a jednocześnie uprościć zarządzanie, klienci muszą zbudować swoja sieć w oparciu o inteligentne przełączniki. (...)

 

innovaphone AG podpisała współpracę dystrybucyjną z KOMSA Systems Polska

Wrocław, 21.09.2016 - innovaphone AG, specjalista w dziedzinie rozwiązań telefonii IP i Unified Communications dla profesjonalnej komunikacji biznesowej, podpisała umowę dystrybucyjną z KOMSA Systems Polska. (...)

 

KOMSA Systems Polska poszerza swoje portfolio o rozwiązania firmy Yealink

KOMSA Systems Polska mając na uwadze potrzeby klientów, ściśle z nimi współpracując rozszerza swoją ofertę o rozwiązania z portfolio firmy Yealink, oferując wysokiej jakości telefony VoIP dla wymagających użytkowników.

 

Przenieś swoją dotychczasową sieć do technologii 802.11AC Wi-Fi z Alcatel Lucent Enterprise

Dotychczasowe punkty dostępowe 802.11b/g/n (AP) służyły do Twoich potrzeb, ale nadszedł najwyższy czas by iść krok dalej. (...)

 

STARTUJE PROGRAM PARTNERSKI KOMSA SYSTEMS POLSKA I ALE

Dystrybutor KOMSA Systems Polska wraz z firmą ALE, oferującą produkty i usługi pod marką Alcatel-Lucent Enterprise, rozpoczęli realizację programu partnerskiego, dedykowanego nowym partnerom handlowym. (...)

 

Roadshow KOMSA Systems Polska: Dziś tworzymy jutro dla Twojego klienta

Dystrybutor KOMSA Systems Polska, wraz z producentami rozwiązań Alcatel Lucent Enterprise oraz New Voice zapraszają do udziału w Roadshow pod hasłem „Dziś tworzymy jutro dla Twojego klienta”... 

 

KOMSA Systems Polska - Twój specjalista w dziedzinie konwergencji IT & rynku telekomunikacyjnego.

Kompetencje i doświadczenie wynikające z wieloletniej specjalizacji w ramach grupy KOMSA, są fundamentem jakości naszych systemowych rozwiązań, cenionych zarówno przez naszych klientów, jak również dostawców zaawansowanych technologii ICT. (...)