ALE wyróżniło KOMSA SYSTEMS jako "Dystrybutora Roku”.

W dniach 31 stycznia-2 lutego, w warszawskim hotelu Marriott, odbyła się konferencja Connex2017, na której Alcatel-Lucent Enterprise (ALE) wyróżnił Komsa Systems jako Dystrybutora roku.

KOMSA Systems okazała się być przekonującym partnerem, poprzez liczbę nowych Resellerów, których zdobyła w ubiegłym roku.  Również wielkość wspólnie przeprowadzonych akcji marketingowych, jak i kompletność oraz jakość oferowanego portfolio produktowego, wpływają, według  ALE, na pozytywne opinie Komsa Systems jako najlepszego dystrybutora.

Steffen Ebner, Vice President KOMSA Systems & Solutions wyjaśnia- „Cieszy nas to wyróżnienie. To dzięki temu, że nie ograniczamy się tylko do środków wsparcia sprzedaży. Ciągle pracujemy nad tym, aby podnieść nasze kompetencje produktowe. Tylko w ten sposób możemy przygotować się na potrzeby jutra“.

Alcatel-Lucent Enterprise jest wiodącym producentem rozwiązań ICT dla różnej wielkości przedsiębiorstw. ALE jest obecny w ponad 100 krajach. Siedziba firmy mieści się w okolicach Paryża.