KOMSA Polska dystrybutorem Unify

KOMSA Polska rozpoczęła współpracę z firmą Unify - jednym z wiodących producentów telekomunikacyjnych, zapewniającym rozwiązania i usługi związane ze zintegrowaną komunikacją i współpracą (Unified Communications & Collaboration-UCC). Partnerstwo pomiędzy KOMSA Polska, a firmą Unify zostało nawiązane we wrześniu 2017 r.

Naszym głównym celem są wspólne działania na polskim rynku, które umożliwią dostarczenie przedsiębiorstwom i instytucjom narzędzi komunikacyjnych, które usprawnią komunikację w różnych kanałach lub platformach, mobilnie i w czasie rzeczywistym.

W Polsce dystrybucją rozwiązań firmy Unify będzie się zajmować KOMSA Systems- spółka, która w strukturze firmy specjalizuje się w rozwiązaniach do telekomunikacji.

Zdaniem KOMSA Systems, główne wyróżniki firmy Unify w dziedzinie komunikacji to bogate doświadczenie i ciekawe portfolio. Rodzina produktów OpenScape oraz aplikacja Circuit zapewniają bezproblemową, wielostronną komunikację i kolaborację, niezależnie od urządzenia. Doświadczony, globalny zespół ekspertów dostarcza, wdraża i koordynuje usługę UCC, co pomaga wyznaczać standardy nowoczesnej i efektywnej współpracy. Dzięki podejściu chmurowemu, zapewniają dostarczenie rozwiązania UCaaS (Unified Comunications as a Service), integrującego połączenie wielu sieci, urządzeń i aplikacji w jedną, łatwą w obsłudze, platformę komunikacyjną.

KOMSA Polska jako VAD również wie, że usługi UC oraz cloud są i będą w przyszłości obszarem rozwojowym, ułatwiającym postęp nowoczesnej komunikacji. Liczymy, że rezultatem wspólnego działania będzie transformacja sposobu komunikacji i współpracy pomiędzy pracownikami i przedsiębiorstwami, która pobudzi biznes, poprawi satysfakcję pracowników i zwiększy wydajność firmy.

Nawiązana współpraca z pewnością pomoże osiągnąć wspólne cele biznesowe, a długoletnie doświadczenie obu firm zaowocuje realizacją wielu wspólnych projektów.

Niemiecka firma Unify od 2016 roku jest częścią Grupy Atos. Łącząc wspólne doświadczenie i reputację na rynku usług IT, zapewnia klientom rozwiązania w dziedzinie ujednoliconej komunikacji. Misją firmy jest tworzenie jednolitej, efektywnej i produktywnej komunikacji, co wpływa na poprawę wydajności pracy i lepsze wyniki biznesowe. Unify z siedzibą w Monachium, działa w 60 krajach na świecie.