KOMSA Polska i Snom zostali Partnerami w zakresie dystrybucji w Polsce.

16 maja 2017 r. - firma Snom Technology GmbH, wiodący producent telefonów IP, ogłosiła, że wybrała firmę KOMSA Polska Sp. z o.o. jako dystrybutora swoich produktów w Polsce.

Niedawno mianowany szef globalnej sprzedaży firmy Snom, Armin Liedtke,  wyraził zadowolenie ze świeżo podpisanej umowy: "KOMSA Polska reprezentuje dokładnie tego rodzaju Partnera dystrybucyjnego, którego potrzebujemy na szybko rozwijającym się polskim rynku. Ich fachowa wiedza, technologiczne know-how i obecność na rynku, zapewnią nam logistyczny zasięg, wymagany do dostarczania polskim klientom telefonów i urządzeń Snom. To Partnerstwo oznacza, że poważnie traktujemy rozszerzenie działalności na kluczowych rynkach jako część naszej szerszej strategii na rzecz rozwoju".

Partnerstwo dystrybucyjne zostało wynegocjowane i sfinalizowane pomiędzy Menedżerem Kanału Snom - Jörgiem Kampersem, a Dyrektorem Zespołu KOMSA Systems- działu w firmie KOMSA Polska  - Piotrem Worobcem. 

Piotr Worobiec podkreślił zalety współpracy: "Razem ze SNOM jesteśmy w stanie stworzyć rozwiązania, które będą dopasowane do konkretnych wymagań i zaadresować je do odbiorców jako „szyte na miarę“. Zwłaszcza, że obecnie na polskim rynku zapotrzebowanie na wysokiej jakości telefony IP stale rośnie. Rośnie także świadomość, że przejście na telefonię IP przynosi wymierne korzyści w postaci oszczędności i posiadania zaawansowanej technologii. Wspólne działanie oznacza, że możemy zaoferować na polskim rynku najlepszą możliwą ofertę produktów firmy Snom ".

* O firmie Snom Technology GmbH:
Firma Snom, z siedzibą w Berlinie (Niemcy) została założona w 1997 roku,  jest niemiecką multinarodową korporacją i pierwszą na świecie marką profesjonalnych telefonów VoIP dla przedsiębiorstw. Główne wyróżniki firmy SNOM na rynku, to wysokie standardy jakości głosu wszystkich produktów, zapewniające niezawodność i elastyczność.  Dodatkowo SNOM posiada własne  oprogramowanie - w standardzie SIP, co zapewnia łatwość obsługi, bogactwo możliwości i bezpieczeństwo. Kluczowe trendy wpływające na działalność SNOM obejmują: mobilność, Unified Communications oraz chmurę. Na przestrzeni dwudziestoletniej działalności, firma była zdobywcą licznych nagród „Product of the Year”.