KOMSA Systems Polska wraz z Alcatel-Lucent Enterprise prezentują dostępność innowacyjnego rozwiązania Alcatel-Lucent Rainbow™

W listopadzie 2016 r. ALE ogłosiła dostępność Alcatel-Lucent Rainbow™, platformy komunikacyjnej nowej generacji działającej w chmurze, która łączy użytkowników biznesowych, kontakty biznesowe i systemy. Dzięki temu praca przedsiębiorstwa wykracza poza granice korporacji, a pracownicy i ich partnerzy mogą być bardziej produktywni.

Pierwsze wydanie Rainbow Essential jest dostępne w wersji free Unified Communications as a Service offer. Na co dzień, ta aplikacja oferuje zarządzanie kontaktami, komunikatorami internetowymi, czy rozmowami audio/wideo i udostępnianie plików za pośrednictwem komputerów stacjonarnych i smartfonów.

Ponieważ rynek komunikacji ewoluuje w kierunku chmury, posiadanie takiego narzędzia w strukturach własnego przedsiębiorstwa z pewnością usprawni i unowocześni każdą współpracę.

W 2017 roku oferta Rainbow będzie również uzupełniona o wersję Premium.

Ta opcja zapewni m.in. prowadzenie wielostronnych konferencji, rozszerzone usługi administracji i zaawansowaną kontrolę połączeń.

Co jeszcze możemy zyskać dzięki opcji Alcatel-Lucent Rainbow™?

- mobilność (elastyczny model biznesowy)
- lepszą wydajność pracy
- zmniejszenie kosztów/wydatków przedsiębiorstwa
- dostęp do zaawansowanych aplikacji i usług
- większy poziom zadowolenia ze strony użytkownika.