Konferencja Grupy KOMSA Polska już 6/10/2017!

Z wielką przyjemnością informujemy, że już 6 października zorganizujemy autorską konferencję  „Zaprojektuj z nami swoją przyszłość”. Już dziś, wraz z wiodącymi na rynku producentami, zapraszamy na to unikatowe wydarzenie klientów kanału B2B, resellerów w kanale niezależnym w tym partnerów sieci sklepów aetka, klientów sieci elektro, reprezentantów kanału operatorskiego oraz integratorów. Konferencja odbędzie się we wrocławskim Dynamic Congress Centre.

Ten całodniowy i bezpłatny event będzie miał formułę targów, na których pojawią się wiodący na rynku dostawcy i klienci z różnych sektorów sprzedaży. W pierwszy piątek października spotkają się przedstawiciele rozpoznawanych marek – zarówno po stronie producentów i resellerów, im bowiem dedykowana jest konferencja. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli szansę na zapoznanie się z nowościami produktowymi, przetestowanie nowoczesnych urządzeń, ale przede wszystkim porozmawiają o tym dokąd zmierza rynek ICT.

To właśnie przyszłość jest tematem przewodnim tegorocznej konferencji.  O niej będą się toczyły rozmowy na panelu dyskusyjnym, który będzie  oscylował wokół zagadnień ściśle związanych z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, które znacząco wpłyną, a właściwie już wpływają, na rynek ICT. Panel rozpocznie się po prelekcji gościa specjalnego i będzie  dotykał tematów związanych z IoT i siecią 5G. W dyskusji uczestniczyć będą przedstawiciele wiodących marek na rynku, którzy podzielą się z swoją wiedzą i spostrzeżeniami ze zgromadzonymi gośćmi, a na koniec panelu odpowiedzą na ich pytania.

Aby poznać pełną agendę wydarzenia i wziąć w nim udział, należy wejść na oficjalną stronę konferencji-http://www.komsa-konferencja.pl/ Rejestracja jest warunkiem koniecznym.