Nowe możliwości w Nowym Roku- dzięki innovaphone!

Innovaphone wkrótce opublikuje podgląd wersji 13r1 z platformą App, która będzie obsługiwana przez urządzenia z wersją Beta 12r2.   

Wersja Beta 12r2. oferuje szereg aplikacji, które uruchamiane są bezpośrednio z myPBX Client. Dzięki temu  myPBX Client otrzymał dodatkowe funkcje, które wychodzą poza obszar Unified Communications (UC) np. kalendarz, opcje raportowania lub nagrywania głosu.

Co otrzymujesz  dzięki takiej innowacji innovaphone ?

Integracja Smartphone – Call through:
W wersji 12r2, oprócz funkcji Call back, występuje również opcja Call through. Połączenie przechodzi najpierw do centrali, a następnie przekierowane jest na zewnątrz. Użytkownicy innovaphone Apps mogą sami zdecydować, którą opcję wybiorą – Call back czy Call through.

Łatwe wyszukiwanie kontaktów w Outlook:
W ramach wersji 12r2 wyszukiwanie kontaktów w Outlook odbywa się bezpośrednio z Launchera, dzięki temu Użytkownik może przeglądać swoje prywatne kontakty za pośrednictwem myPBX.

Wsparcie Hyper-V:
Od wersji 12r2 innovaphone IPVA jest wspierana przez Hyper-V. Zaletą jest fakt, że Hyper-V to darmowe oprogramowanie firmy Microsoft, więc IPVA można łatwo zainstalować w istniejącej infrastrukturze Windows Server.

Wsparcie SDK Headset:
Software-Development-Kit (SDK) znacznie ułatwia kompatybilność zestawów słuchawkowych (np. Jabra, Plantronics) z innovaphone, co zapewni bezproblemową współpracę.

Wersję Beta 12r2 można łatwo pobrać i zainstalować za pomocą nowej funkcji Update, wykonując jedno kliknięcie myszy w zakładce „Maintenance”. Więcej informacji na stronie innovaphone lub na V12r2 BETA FORUM.