OmniAccess Access Point 1101

Idealne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw

 

Prezentowany punkt dostępowy (AP) stworzono z myślą o zapewnieniu łączności bezprzewodowej o wysokiej przepustowości i bezproblemowym użytkowaniu. Zaprojektowany, aby zapewnić przyjazny oraz intuicyjny interfejs, a tym samym zadowolenie usługobiorcy. Dlatego to urządzenie jest:

-PROSTE w obsłudze (szybka instalacja, zautomatyzowane wdrożenie, łatwa konserwacja);

-BEZPIECZNE filtrowanie ACL, aby umożliwić lub zablokować ruch, obrona przed wirusami;

-ZAUTOMATYZOWANE -wzmocnienie sygnału RF Radio Dynamic Adjustment (RDA);

-ZINTEGROWANE-  zarządzanie na poziomie roli użytkownika, wbudowana funkcjonalność
AP-Group.

To wszystko pozwala zaoszczędzić Wasz czas i pieniądze.

Dodatkowo urządzenie jest energooszczędne. Niskie zużycie energii dba o zmniejszenie kosztów klienta, a także jest przyjazne środowisku.

OmniAccess AP1101 dostarcza pełne rozwiązanie WLAN w formie plug-and-play. Zapewnia to kompletną konfigurację Voice, sieci IP oraz Wi-Fi.

Narzędzie to obsługuje do 16 SSID, napędzane jest wielordzeniowym procesorem, co daje niezawodny dostęp wielu użytkownikom. Zapewnia przepustowość do 1.2 Gbps oraz do 64 klientów jednocześnie. Zasilane jest za pomocą PoE i posiada wbudowane anteny wewnętrzne.

AP OmniAccess 1101 to jedno urządzenie, dzięki któremu otrzymujesz mobilność, bezpieczeństwo danych i dostęp do wszelkich aplikacji. Taka koncepcja gwarantuje maksymalne korzyści użytkowania przy atrakcyjnej cenie.