Yealink CP860- czyli telefon do telekonferencji.

Czy zastanawialiście się jak zagwarantować wydajną komunikację w swojej firmie, zwłaszcza, jeśli chodzi o komunikację zdalną?

Rozwiązaniem mogą być urządzenia Yealink, m.in. CP860- telefon do telekonferencji.

Wyobraźmy sobie sytuację, kiedy Wy lub Wasz pracownik macie ważnego kontrahenta na drugim końcu świata, z którym musicie omówić warunki współpracy lub chcecie przedstawić mu konkretną ofertę. Potrzebujecie do tego sprzętu, który to umożliwi. Przydałoby się urządzenie zapewniające opcję głosu HD, żeby można było słyszeć wyraźnie i być słyszanym.

Wysokiej jakości dźwięk jest pierwszym krokiem w profesjonalnej komunikacji telefonicznej.

W celu sprawnego i wydajnego spotkania, przydałaby się także funkcja, która pomoże uniknąć rozpraszających hałasów podczas rozmowy. W tym przypadku najprostszym i najbardziej skutecznym rozwiązaniem jest posiadanie urządzenia, które zapewni doskonałą redukcję szumów tła.

Niemniej ważna niż jakość rozmów, jest także możliwość ich nagrywania. Zapewne każdemu zależy, aby najważniejsze punkty kluczowych ustaleń mogły być zapisane i odtwarzane. Telefony konferencyjne produkcji Yealink są wyposażone w funkcje nagrywania rozmów. Na co dzień przydadzą się również inne funkcje, jak np. możliwość przeprowadzania konferencji wielostronnych lub wideokonferencji.

Profesjonalny system telefoniczny to nie tylko oszczędność kosztów, ale też obniżanie ryzyka utraty ważnych informacji przekazywanych podczas rozmów. Pomyśl o praktycznych i elastycznych funkcjach, takich jak scentralizowane zarządzanie, aby łatwiej i szybciej łączyć się w świecie telekonferencji.                                                                                                                          

Poniżej główne właściwości CP860:

 

  • Optima HD voice, technologia full duplex;
  • zasięg mikrofonów-3 metry,360 stopni;
  • opcjonalne podłączenie mikrofonów zewnętrznych (CPE80);
  • redukcja szumów;
  • podłączenie dla telefonu komórkowego i komputera do rozmów konferencyjnych;
  • 5-stronne konferencje;
  • nagrywanie połączeń na USB.