O firmie

KOMSA Systems Polska powstała w 2016 roku, jako spółka bliźniacza do dwóch niemieckich spółek - KOMSA Systems Germany oraz KOMSA Nordwest - należących do koncernu KOMSA AG. Centrala koncernu mieści się w Hartmannsdorfie niedaleko Chemnitz w Niemczech, natomiast KOMSA Systems Polska swoje biuro i centrum logistyczne ma zlokalizowane we Wrocławiu.

Na obszarze Polski działamy jako Grupa KOMSA Polska, w skład której wchodzą Spółki powiązane kapitałowo i biznesowo:

KOMSA Systems Polska jest firmą działającą na rynku ICT i zajmującą się dystrybucją rozwiązań szeroko pojętej telekomunikacji dla przedsiębiorstw. W swoim portfolio KOMSA Systems Polska posiada najnowsze rozwiązania technologiczne z obszarów Data i Voice produkowane przez największych producentów tego typu rozwiązań na świecie.

Oferta KOMSA Systems Polska skierowana jest do wszystkich firm integratorskich działających na rynku polskim, a największą wartością firmy, którą chce zaoferować swoim Partnerom biznesowym, jest wsparcie we wszystkich możliwych obszarach ich działalności – od wsparcia procesów logistycznych poprzez wsparcie techniczne (przedsprzedażne jak również posprzedażne) a na wsparciu procesów biznesowych oraz konsultacjach kończąc.

Sukces naszych Partnerów jest sukcesem KOMSA Systems Polska!

Zapraszamy do współpracy.

KOMSA Systems Polska Team