Producent

Obok 16.000 artykułów wszystkich dobrze znanych producentów branży telekomunikacyjnej z całego portfolio produktów i usług Grupy KOMSA, oferujemy również konsultacje i doradztwo na najwyższym poziomie w zakresie pre-sale i after-sale. Chcemy wspierać Państwa jako profesjonalnego partnera handlowego w tym, abyście mogli Państwo efektywnie i przy niskich kosztach rozwijać swoje projekty dla klientów końcowych.

Portale producentów w KOMSA Systems

Wymienieni poniżej producenci w KOMSA Systems, regularnie oferują Państwu, poprzez swoje portale producentów, nowości oraz dodatkowe informacje dotyczące swoich: produktów, akcji, programów partnerskich i szkoleń. Sprawdźcie Państwo sami!

UNIFY

Niemiecka firma Unify od 2016 roku jest częścią Grupy Atos. Łącząc wspólne doświadczenie i reputację na rynku usług IT, zapewnia klientom rozwiązania w dziedzinie ujednoliconej komunikacji. Misją firmy jest tworzenie jednolitej, efektywnej i produktywnej komunikacji, co wpływa na poprawę wydajności pracy i lepsze wyniki biznesowe. Unify z siedzibą w Monachium, działa w 60 krajach na świecie.

 

Snom

Firma Snom, z siedzibą w Berlinie (Niemcy) została założona w 1997 roku,  jest niemiecką multinarodową korporacją i pierwszą na świecie marką profesjonalnych telefonów VoIP dla przedsiębiorstw.

Główne wyróżniki firmy SNOM na rynku, to wysokie standardy jakości głosu wszystkich produktów, zapewniające niezawodność i elastyczność.  Dodatkowo SNOM posiada własne  oprogramowanie - w standardzie SIP, co zapewnia łatwość obsługi, bogactwo możliwości i bezpieczeństwo. 

 

New Voice

New Voice światowy integrator systemów ICT, dostawca rozwiązań w zakresie ratownictwa, ochrony zdrowia, bezpieczeństwa, komunikacji procesów biznesowych, IT oraz automatyki. Dostarcza w pełni zintegrowane rozwiązania dla platform komunikacyjnych producentów takich jak Alcatel-Lucent, Avaya, Ascom, Cisco, Innovaphone, Microsoft Lync, Mitel, NEC, Spectralink, Unify itp.

 

Online

Firma ONLINE USV-Systeme AG została założona w 1988 roku w Niemczech i jest wiodącym producentem zasilaczy UPS (ang. uninterruptible power supply). Siedziba główna mieści się w Monachium. Firma współpracuje z ok.15 partnerami dystrybucyjnymi oraz posiada ponad 3500 punktów sprzedaży w całej Europie. Główne kompetencje firmy to produkcja, rozwój i usługi wsparcia (...)

 

Alcatel-Lucent Enterprise

Czy to systemy hybrydowe w rozwiązaniach telekomunikacyjnych, przełączniki ethernet switch, Wireless LAN, rozwiązania VPN, rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa Państwa sieci , Alcatel-Lucent oferuje Państwu rozwiązanie idealne do Państwa wymagań.

 

Level One

Marka LevelOne została założona w 1991 roku w Dortmundzie (Niemcy) przez Digital Data Communications (DDC) GmbH. Posiada swoje biura m.in. w Belgii, Danii, Grecji, Włoszech, Holandii, Portugalii, Słowacji, Południowej Afryce, Szwecji i na Tajwanie, łącznie w 20 krajach na świecie.

 

Lancom

Jako niemiecki producent rozwiązań sieciowych, LANCOM Systems koncentruje się na bezpiecznych, niezawodnych i trwałych rozwiązaniach infrastrukturalnych dla rynku B2B. 
U podstaw filozofii firmy leży zaufanie.

 

Zyxel

Zyxel Communications łączy ludzi z internetem od prawie 30 lat, tworzy sieci przyszłości. W 1992 roku wyprodukowali pierwszy na świecie zintegrowany modem 3w1 (dane/faks/głos) i od tego czasu nadal rozwijają możliwości adaptacji w połączeniu z technologią sieciową.

 

Panasonic

Panasonic kojarzy się głównie z produkowaniem elektroniki użytkowej, jednak w bogatym portfolio znajdziemy także rozwiązania dla firm, jak i konsumentów- rozwiązania stosowane dla domu, do pracy i podczas podróży.

 

bintec elmeg

bintec elmeg GmbH jest oddziałem Grupy Teldat, która ma swoją siedzibę w Madrycie. Dostarcza zintegrowane rozwiązania komunikacyjne dla przedsiębiorstw w całej Europie. Firma jest zlokalizowana w Nurembergu (Niemcy), gdzie zatrudnia blisko 150 pracowników 

 

FCA

FCA działa na rynku telekomunikacyjnym już ponad 25 lat. Przez wiele lat byliśmy jednym z niewielu w Polsce ekspertów w wąskiej i specjalistycznej dziedzinie światłowodowej. Na przestrzeni ostatniej dekady bardzo zmieniły się oczekiwania klientów i wymagania rynku, dotyczące zarówno technologii, jak i oferowanych usług.

 

Jabra

Firma Jabra to globalny producent innowacyjnych zestawów słuchawkowych i rozwiązań głośnomówiących. Zatrudnia około 875 osób i posiada placówki handlowe na całym świecie. Urządzenia marki Jabra umożliwiają bezproblemową komunikację użytkownikom mobilnym, pracownikom pracującym w biurze jak również pracownikom centrów kontaktowych z całego świata.

 

Sennheiser

Firma została założona w 1945 jako “Laboratorium Wennebostel” przez Prof. Dr. Fritza Sennheisera. Aktualna nazwa firmy to nazwisko założyciela. Sennheiser- firma zajmująca się profesjonalnymi rozwiązaniami dźwiękowymi, ma zasięg w kilkunastu krajach na świecie, w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Środkowej oraz w  Australii. Pod koniec 2015 roku liczba zatrudnionych pracowników wyniosła ok.2750 osób. Produkty, które firma ma w swojej ofercie to: słuchawki i zestawy słuchawkowe, mikrofony, systemy monitorujące, technologia konferencyjna oraz produkty wspomagające słuchanie.

 

 

Yealink

Założona w 2001 roku, Yealink, wiodący globalny dostawca rozwiązań Unified Communications - jest poświęcona innowacjom komunikacji telefonicznej. Firma dostarcza rozwiązania które pozwalają doświadczyć jak najlepszych wrażeń z wykorzystania Unified Communications (UC) do klientów na całym świecie. 

 

Innovaphone

Bramy VoIP, Unified Communications, systemy telefoniczne VoIP, telefonia IP, standard SIP, systemy PBX - czy wszystkie te pojęcia niewiele Państwu mówią? Globalizacja, burzliwy rozwój środków komunikacji oraz mobilność użytkowników stawiają często właścicieli firm i przedsiębiorstw przed wyborem producenta systemów telekomunikacyjnych, który zintegruje w firmie systemy telefoniczne IP,  Unified Communications, internet, usługi mobilne w wydajny
i przyszłościowy system telefoniczny.

 

Partnerzy Komsa Polska

Do Państwa dyspozycji mamy również produkty oferowane przez inne działy dystrybucji grupy KOMSA Polska. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą dystrybucyjną.

Czytaj więcej