Alcatel-Lucent Enterprise

Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań i usług telekomunikacyjnych dla przedsiębiorstw. Nasze produkty, oferowane pod marką Alcatel-Lucent Enterprise, są przeznaczone zarówno do przestrzeni biurowych, jak i do pracy w chmurze. Siedziba naszej firmy mieści się pod Paryżem we Francji. W ponad 100 krajach na całym świecie zatrudniamy powyżej 2700 wykwalifikowanych pracowników, czerpiąc tym samym z ducha przedsiębiorczości i lat doświadczeń w zakresie innowacyjności.

Dzięki wiedzy naszych ekspertów, doświadczeniu techników i współpracy ponad 2900 partnerów handlowych wprowadzamy innowacyjne i dostosowane do wymagań każdego użytkownika rozwiązania w zakresie telekomunikacjisieci komputerowych i chmur obliczeniowych stosuje już przeszło 830 000 klientów na całym świecie.

Zindywidualizowane doświadczenie

Razem z partnerami biznesowymi możemy współtworzyć spersonalizowane rozwiązania dla naszych klientów i użytkowników, gwarantujące konkretne korzyści.

Podstawą tych działań są:

  • definiowanie zindywidualizowanych oczekiwań naszych klientów i użytkowników;
  • innowacyjne myślenie ukierunkowane na rozwój biznesu klienta;
  • chęć otwartej współpracy i wykorzystanie podejścia ukierunkowanego na efektywność w celu odniesienia wspólnego sukcesu.