FCA

PARTNER W BIZNESIE

FCA działa na rynku telekomunikacyjnym już ponad 25 lat. Przez wiele lat byliśmy jednym z niewielu w Polsce ekspertów w wąskiej i specjalistycznej dziedzinie światłowodowej. Na przestrzeni ostatniej dekady bardzo zmieniły się oczekiwania klientów i wymagania rynku, dotyczące zarówno technologii, jak i oferowanych usług. Dziś wiemy, że największym wyzwaniem i wartością dodaną dla klienta jest bycie Jego Partnerem w Biznesie.

Co to oznacza?

To optymalizacja procesów biznesowych klienta poprzez budowę  sieci telekomunika-cyjnych następnych generacjii wdrażanie nowych rozwiązań.

FCA sp. z o.o. współpracuje zarówno z największymi firmami w branży telekomunikacyjnej, jak i z małymi lokalnymi podmiotami. Jesteśmy nie tylko największym producentem i dostawcą systemów światłowodowych do budowy optycznych sieci teletransmisyjnych, ale przede wszystkim rzetelnym partnerem. Naszym priorytetem są unikalne potrzeby każdego z naszych klientów. Kompleksowe zarządzanie projektami światłowodowymi oferowane przez FCA, gwarantuje fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie inwestycji.

Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w branży pomagamy zmienić każdą wizję w możliwy do zrealizowania plan. Dostarczamy najbardziej aktualne rozwiązania i dopasowujemy je do możliwości      i potencjału naszych klientów.

Z początkiem 2009 roku firma otworzyła nowy zakład produkcyjny w strefie przemysłowej w podkrakowskich Niepołomicach - gdzie znalazły miejsce: nowoczesna hala produkcyjna, hala magazynowa z systemem wysokiego składowania, pomieszczenia biurowe a także centrum szkoleniowe Akademii Światłowodowej, gdzie odbywają się szkolenia i warsztaty praktyczne dla projektantów i wykonawców sieci.

Firma FCA od lat bierze udział w największych inwestycjach telekomunikacyjnych obejmujących budowę węzłów, modernizację linii, budowę sieci dystrybucyjnych i dostępowych, w tym FTTx.

Aktywnie uczestniczyliśmy w budowie pierwszych w Polsce regionalnych sieci szerokopasmowego dostępu do Internetu, budowanych ze środków dofinansowywanych przez fundusze UE.

REGIONALNE SIECI SZEROKOPASMOWE