Innovaphone

Od momentu powstania firmy w roku 1997 koncentrujemy się wyłącznie na rozwoju i produkcji systemów telefonii IP. Długoletnie doświadczenie gwarantuje naszym klientom kompleksową wiedzę, doradztwo dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz dojrzałe technicznie produkty z dziedziny telefonii IP oraz Unified Communications.

Sprzęt oraz oprogramowanie naszych systemów telefonicznych VoIP innovaphone PBX opracowywane są w Niemczech, ich produkcja odbywa się w głównej mierze w Europie.

Rozwiązania telefonii IP innovaphone przekonują naszych klientów prostotą obsługi, kompaktowymi systemami, wysoką skalowalnością, trwałością oraz energooszczędnością.

Nowoczesna stylistyka naszych telefonów przekonała już wielu: Linia produkcyjna telefonów IP została w 2011 r. nagrodzona prestiżową nagrodą  "red dot design award". (IP Telefon IP232 oraz IP222).

Firma innovaphone należy do średniej klasy przedsiębiorstw technologicznych i zarządzana jest przez właścicieli. Obecnie zatrudniamy ponad 90 pracowników, siedziba firmy znajduje się w Sindelfingen. Pozostałe przedstawicielstwa firmy mieszczą się w Hanowerze, Berlinie, Hagen oraz w Wiedniu i w Weronie.