ONLINE USV-Systeme AG

 ONLINE USV-Systeme czyli zasilanie gwarantowane!

Firma ONLINE USV-Systeme AG została założona w 1988 roku w Niemczech i jest wiodącym producentem zasilaczy UPS (ang. uninterruptible power supply). Siedziba główna mieści się w Monachium. Firma współpracuje z ok.15 partnerami dystrybucyjnymi oraz posiada ponad 3500 punktów sprzedaży w całej Europie. Główne kompetencje firmy to produkcja, rozwój i usługi wsparcia. Wysoka jakość oferowanych zasilaczy sprawiła, że producent zyskał międzynarodowe uznanie i jest cenionym partnerem. Działa w branży niemal 30 lat. Oprócz bogatego portfolio, w ofercie firmy znajdziemy również usługi związane m.in. z wymianą sprzętu na nowy w razie awarii, w ciągu 24h (bez opcji naprawy), czy doraźną pomoc udzielaną przez dedykowany zespół doradców.

Produkty ONLINE USV-Systeme mogą być używane w przemyśle, branży IT oraz w gospodarstwach domowych. Zawierają standardowe rozwiązania informatyczne, obejmujące wszystkie najważniejsze systemy operacyjne. Posiadają certyfikowane rozwiązania, takie jak: Citrix XenServer, Microsoft Hyper-V, które zapewniają dopasowane i bezpieczne korzystanie z urządzeń. Zasilacze klasy premium, chronią przed awariami zasilania i utratą danych. W przypadku awarii, zapewniają nieprzerwane przejście dzięki ultraszybkim elektronicznym przełącznikom.

 Podstawowe korzyści dla użytkowników to:

-najwyższy poziom bezpieczeństwa-poprzez zasilacz on-line z podwójną konwersją (w razie awarii zewnętrznego zasilania zmiennoprądowego, dzięki działaniu on-line, przełączenie do zapasowego akumulatora nastąpi natychmiast);
-ponad 90% wydajności; oszczędność kosztów poprzez zwiększenie efektywności energetycznej;
-dodatkowe akumulatory typu „Hot-swap”- możliwość wymiany akumulatora w trakcie działania;
-Expanded battery management (EBM+)- średnia żywotność baterii wynosi do 6 lat;
-2-letnia gwarancja dla wszystkich serii, obejmująca także baterie.

Wszystkie zasilacze są ciche (dzięki Online Silent Technology- OST), więc świetnie sprawdzą się w każdym środowisku. Posiadają kompaktową obudowę, co ułatwia ich dopasowanie do pozostałego sprzętu.