Szkolenia

Alcatel-Lucent Enterprise Partner Executive Business Update Webinar

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium z ALCATEL-LUCENT ENTERPRISE

Webinar jest organizowany, aby rozwinąć sposób komunikacji z ALE oraz aby dowiedzieć się więcej o ich celach biznesowych.
Będzie możliwość przesyłania pytań na żywo.

 

                                             Już dziś dołącz do wydarzenia.  

 

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w konferencji Alcatel-Lucent Enterprise OXO Connect Days, która odbędzie się w Warszawie w dniu 13-tego czerwca 2017 roku.

Zapowiedź szkolenia:
Warsztaty będą prowadzone przez specjalistów Alcatel-Lucent Enterprise, którzy podzielą się wizją, strategią i funkcjami dostępnymi w najnowszej wersji OXO Connect.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny! Rejestracja on-line. 

 

Systemy telekomunikacyjne zoptymalizowane pod rynek hotelowy-webinarium Alcatel Lucent Enterprise

KOMSA Systems Polska wraz z Alcatel-Lucent Enterprise zapraszają na webinarium

Rynek hotelarski potrzebuje producenta, który będzie potrafił zaoferować zaawansowane rozwiązania pozwalające gościom na spersonalizowane usługi telekomunikacyjne i sieciowe, a jednocześnie przynoszące pozytywne, namacalne korzyści biznesowe w postaci niższych kosztów. Rozwiązania oferowane przez Alcatel-Lucent Enterprise stanowią odpowiedź na tę potrzebę. 

Udział w webinarium jest całkowicie darmowy.

 

 

innovaphone – KOMSA welcome webinarium

KOMSA Systems Polska wraz z firmą innovaphone zaprasza na szkolenie które pozwala zdobyć tytuł Autoryzowanego Partnera Handlowego innovaphone. Wiążę się tym wiele udogodnień i możliwości. Pierwsze z cyklu szkoleń udostępnione będzie w formie webinariów. Ma ono na celu zapoznanie się z rozwiązaniami innovaphone, które trafiły niedawno do portfolio KOMSA Systems Polska.  Szkolenie umożliwi państwu uzyskanie informacji na temat oferty, rozwiązań oraz możliwości firmy innovaphone, a także jakie korzyści płyną ze współpracy z KOMSA Systems. Kolejne szkolenie jest szkoleniem technicznym na którym będą mogli państwo poznać urządzenia innovaphone od strony praktycznej.

Zapraszamy do zapoznania się z nowoczesną technologią, najnowszymi rozwiązaniami komunikacyjnymi systemu innovaphone PBX i Unified Communications dla biznesu oraz aktualnymi trendami w systemach telekomunikacyjnych, takimi jak All IP czy WebRTC. Wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie? Po więcej informacji przejdź dalej

 

Webinarium Alcatel-Lucent Enterprise – LAN dla Centrów Danych

KOMSA Systems Polska wraz z Alcatel-Lucent Enterprise zaprasza na pierwsze z cyklu szkoleń! Zaplanowany cykl webinariów poświęcony będzie tematyce rozwiązań sieciowych. Partner KOMSA w pierwszej edycji webinarium pragnie przybliżyć informacje na temat technologii proponowanych przez ALE dla rozwiązań LAN dla data center. Webinarium poprowadzi Paweł Matecki – inżynier Alcatel-Lucent Enterprise. Zapraszamy do udziału w szkoleniu na którym przybliżymy zagadnienia inteligentnej fabryki, wirtualizacji, zarządzania i analityki DC i co ważne niezawodności. Udział w webinarium jest całkowicie darmowy!